Hledá se vyzrálá charismatická atraktivní žena do role úspěšné manažerky nadnárodní korporace!

18. 4. 2022

Do připravovaného reklamního spotu naší firmy hledáme HEREČKU ve věku 34-42 let. Jedná se o roli úspěšné manažerky nadnárodní korporace. Představujeme si vyzrálou charismatickou atraktivní ženu.

 

Role je mluvená – jedná se o pár vět.

Další podmínky ohledně vizuálu nemáme – jestli máš tetování nebo piercing, na tom nezáleží :). Především nám jde o zkušenosti a prožitek z určené role.

 

Předchozí herecké zkušenosti jsou pro nás výhodou! Víme, koho chceme – a to někoho, kdo nás dokáže zaujmout a ztvárnit emoce očekávání, smutku, odhodlanosti, nervozity, dojetí a radost. Jedná se o srdcovou reklamu.

 

Potřebné Skills – jízda na koni výhodou

Výhodou práce s koňmi, jízda na koni (nemusí být, ale bude se zde více nahlížet) a jízda v luxusním autě (musí mít řidičský průkaz).

Casting bude z fotek nebo videoukázek, následný call back proběhne u nás ve studiu Zábavná média (V Novém Hloubětíně 874/12).

Natáčení proběhne 28. Až 29. Dubna. Honorář je 5 000 Kč.

 

Pokud tě náš projekt zaujal (více informací o projektu), odpovídáš zadání a máš volno v uvedených termínech, své fotky posílej do 24. Dubna na email: obchod@zabavnamedia.tv, Požadujeme ideálně aktuální fotku postavy a obličeje –  bez slunečních brýlí. Připiš své celé jméno, věk a kontakt. Do předmětu uvěď, “úspěšná manažerka nadnárodní korporace”!

Do e-mailu nám můžete přidat odkaz na tvoje portfolio nebo ukázky z realizovaných projektů. Uvítáme i pár slov o tobě a tvých zkušenostech/dovednostech.

Těšíme se na tebe!

Vybraným se ozveme nejpozději do 2 pracovních dnů!

Děkujeme!

Tým Zábavných médií

These post might interest you